Stipendium 

Vi fick i förra veckan ett telefonsamtal där de sa vi hade blivit utnämnda att få komma och ta emot ett stipendium. Vi blev både chockade, smickrade och allt på samma gång :-) Vi kunde inte riktigt tro på det förrän vi i kväll var på plats på Kommunfullmäktige. :-) Vi är otroligt tacksamma och glada! Vi vill också tacka alla som stöttar och hjälper oss, alla föräldrar och barn som väljer oss, de som nominerat oss och kommunfullmäktige som besluta att ge oss detta stipendium. STORT TACK! 

Det går att lyssna på utdelningen på Radio Fryksdalen i morgon tisdag kl 18.00.

 

Kommentera gärna:

Senaste inläggen

Senaste kommentarer

  • Elina » Stipendium :  ”Va roligt, grattis till er :) vi är bara glada att vi fick plats och både flicko..”

  • Anders Heljeberg » Stipendium :  ”Grattis, det verkar ni vara väl värda! Keep up the good work!”

  • Elina » v45 Tema "Livet":  ”Mera inlägg ”

  • Anders Heljeberg » Vecka 43 Älgjakt:  ”Vilket härligt tema! Djupt förankrad i er verklighet!får mig att minnas när mina..”

  • Robin Dahlöf » V 41 & 42:  ”Hallå alla goa barn på Småfolk!! Vilken fin sida ni har. Roligt för en morbror s..”

Bloggarkiv

Länkar

Etikettmoln

-